Restauruotos padangos

Restauruotos padangos, kai reikia greito sprendimo. Ar esate matę skelbimų, kad parduodamos restauruotos padangos? O gal restauruotos padangos Jums padėjo sutaupyti ar išspręsti vieną ar kitą problemą kelyje? Kokia Jūsų praktika?

Restauruotos padangos

Visi automobilio padangų pardavėjai norėtų, kad klientai pirktų tik naujus ir kokybiškus gaminius. Noras gražus, tik kartais jis prasilenkia su realybe.

Vairuotojai, kurie dažniausiai važiuoja nedideliu greičiu, o pagrindinė judėjimo erdvė yra miestas, žino, kad galima pasirinkti ir atnaujintas (restauruotas) padangas. Jos yra pigesnė alternatyva naujiems gaminiams. Suprantama, kad nedidelė jų kaina – privalumas.

Naudinga pasidomėti:

Neprilygs naujoms padangoms

Žinoma, kad restauruotos padangos niekada neprilygs naujam gaminiui. Atidžiau panagrinėkime pagrindinius skirtumus, kurie padės greitai apsispręsti dėl būsimo pirkimo.

Pagrindinis restauruotų padangų minusas – atnaujinimo modelis. Jos restauruojamos neatrenkant karkasų. Pirkėjas gali įsigyti komplektą, kurį sudarys keturių skirtingų gamintojų karkasai. Suprantama, kad skirtingas modelis, tam tikros karkaso ypatybės, priverčia jas kelyje „elgtis“ neprognozuojamai. Būna, kad priekinės padangos karkasas yra standesnis nei galinės ir atvirkščiai. Nereikia stebėtis, kad automobilis posūkiuose tampa nestabilus. Tada dera atidžiau vairuoti ir tinkamai įvertinti automobilio greitį bei savo galimybes.

Teigiamos padangų savybės

Yra ir teigiamų restauruotų padangų savybių. Specialistai, kurie užsiima padangų atnaujinimu, pradėjo naudoti geresnę padangų protektoriaus mišinių sudėtį. Kokybės standartai auga ir netolimoje ateityje, jie neišvengiamai dar pagerės. Padangų utilizavimas yra opi problema, o automobilių komponentų prikėlimas antram gyvenimui – sąmoningos visuomenės dalis. Deja, restauruotų padangų įpjovų (lamelių) kokybė vis dar yra prastesnė nei naujose padangose. Skirtumus pastebės ir neįgudusi akis. Jei lyginsime be galo pigias naujas padangas su atnaujintomis, skirtumų taip greitai aptikti nepavyks.

Neigiamos savybės

Padidėjusi vibracija, automobilio triukšmingumas – dar viena negatyvi atnaujintų padangų savybė. Pažangios atnaujinimo technologijos ir didelė kokybės kontrolė dar negeba išspręsti šių problemų. Vairuotojai mėgsta komfortą, o triukšmas ir nemalonus vibracijos pojūtis ilgos kelionės metu daugeliui nepatinka. Žinoma, reikia aiškiai apibrėžti ir savo poreikius.

Jei automobilis rieda tik mieste, nediliais atstumais ir ne taip dažnai. Investuoti į naujas padangas neapsimoka. Nebus išnaudotos visos jų savybės, bet už jas jau bus sumokėta. Žmonės, kurie aiškiai suvokia savo poreikius, į restauruotas padangas lengvai ranka nenumoja. Jas galima reguliariai pasikeisti, o išlaidos nėra tokios didelės. Žinoma, jei keliaujate daug, skirtingais keliais ir visais metų laikais. Pirkti restauruotų padangų skubėti neverta. Geriau yra investuoti į kokybiškus produktus.