Vasarinės padangos

Vasarinės padangos – kaip išsirinkti? Ar pasitikite pardavėjais, kurie sako, kad šitos vasarinės padangos geriausios?

Vasarinės padangos

vasarinės padangos

Apie ateinantį pavasarį praneša paukščiai, o automobilių eilės prie mechanikų dirbtuvių signalizuoja, kad atėjo metas keisti padangas. Vasarinių padangų pasirinkimas yra platus. Galima sugalvoti daug kriterijų, bet svarbiausi tėra keli – patikimas produktas ir trumpas stabdymo kelias.

Suprantama, kad esminis kriterijus yra kaina. Asmuo žinodamas savo biudžetą gali protingai išleisti pinigus. Šiltuoju metų laiku padidėja ir dėvėtų padangų paklausa. Svarbiausia surasti tą padangų komplektą, kurio protektorius nėra visiškai susidėvėjęs.

Specialistai patars

Renkantis padangas pravartu jas pirkti ir montuoti tik patikimame, geros reputacijos servise. Specialistai maloniai patars, kuris gaminys yra geriausias. Teisingai jas sumontuos ir subalansuos, kad ilgos vasaros kelionės būtų be papildomų rūpesčių. Žinoma, pirkėjas prieš savo biudžeto nustatymą turi pasverti ir poreikius, važiavimo stilių ar būsimus maršrutus. Tada ir specialisto konsultacija suteiks naudą, nes jis žinos ką galima pasiūlyti.

Naudinga susipažinti

Kiekvieną pavasarį spaudoje skelbiami skirtingų padangų komplektų bandymo rezultatai. Su jais susipažinti visada naudinga. Tada nustatyti savo poreikius tampa be galo lengva. Vieniems vairuotojams aktualiausia yra tylus riedėjimas, kitiems rūpi geras stabdymas ant šlapios asfalto dangos, o treti nori tikslaus valdymo. Juk automobilis privalo klausyti savo šeimininko.

Naudinga pasidomėti:

Nereikia bijoti akcijų ar specialių pasiūlymų, bet kaina neturi būti pagrindinis pasirinkimo kriterijus. Geriau yra atkreipti dėmesį į padangos pagaminimo metus, nes kuo senesnė, tuo blogesnės jos savybės. O į vienadienius pardavėjus, prie didžiųjų prekybos centrų, rimtai žiūrėti nereikia. Jie dažniausiai parduoda tik kaliošus. Naudos jokios, pinigai bus išmesti į balą.

Vasarinės padangos suskirstytos klasėmis

Pardavėjai vasarines padangas mėgsta skirstyti į ekonominę, aukštesnę bei sportiškąją klases. Taip lengviau susikalbėti su klientu ir žymiai greičiau galima nustatyti jo poreikius. Suprantama, kad pati populiariausia klasė yra ekonomiška. Automobiliu norime naudotis kiekvieną dieną, o padangos turi tarnauti ilgai ir patikimai.

Žinoma, jei turite automobilį su didesnio diametro ratlankiais teks pinigus investuoti į aukštesnės klasės padangas. Jos suteiks komfortą vairavimui bei leis išnaudoti transporto priemonės visas galimybes.

Asmenys, kurie negali gyventi be gero sukibimo ir šviežios gumos kvapo, renkasi sportinio tipo padangas. Jų savybės įspūdingos, deja, tarnavimo laikas gan trumpas. Suprantama, kad viskas tobulėja ir šio tipo padangos tarnauja ilgesnį laiko tarpą nei tai buvo prieš gerą dešimtmetį.

Vasarinių padangų pasirinkimas yra liberalus reikalas. Nėra vieno teisingo varianto. Svarbu suvokti savo poreikius bei galimybes ir išsirinkti tinkamą produktą.